Electrolytic capacitor, 100 µF, 160 V (DC), ±20 %, radial, pitch 7.5 mm, Ø 16 mm, KSG107M160S1A5M225K
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
KSG107M160S1A5M225K
Kod:
11D5204
Producent:
Teapo
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-61% (19.07.2025)