SMD fuse 6.1 x 2.69 mm, 500 mA, T, 125 V (DC), 125 V (AC), 50 A breaking capacity, 0452.500MRL
MPN:
0452.500MRL
Kod:
49G146
Zmiana ceny:
+4.06% (02.05.2025)