SMD fuse 6.1 x 2.69 mm, 62 mA, FF, 125 V (DC), 125 V (AC), 50 A breaking capacity, 0451.062MRL
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
0451.062MRL
Kod:
49G100
Producent:
LITTELFUSE
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+23% (30.01.2026)