IEC plug C14, 50 to 60 Hz, 1 A, 250 VAC, 1.6 W, 11 mH, faston plug 4.8 mm, KMF1.1111.11
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
KMF1.1111.11
Kod:
59P9593
Producent:
SCHURTER
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.98% (09.03.2026)