FKP film capacitor, 220 pF, ±10 %, 2 kV (DC), PP, 15 mm, FKP1U002204B00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FKP1U002204B00KSSD
Kod:
43D8336
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (08.03.2026)