FKP film capacitor, 220 pF, ±10 %, 1.6 kV (DC), PP, 15 mm, FKP1T002204B00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FKP1T002204B00KSSD
Kod:
43D8298
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (08.03.2026)