FKP film capacitor, 100 nF, ±10 %, 1.6 kV (DC), PP, 37.5 mm, FKP1T031007E00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FKP1T031007E00KSSD
Kod:
43D8330
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+10% (08.03.2026)