FKP film capacitor, 1 nF, ±10 %, 100 V (DC), PP, 2.5 mm, FKP0D011000B00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FKP0D011000B00KSSD
Kod:
42D2614
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (14.12.2025)