FKP film capacitor, 150 pF, ±10 %, 100 V (DC), PP, 5 mm, FKP2D001501D00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FKP2D001501D00KSSD
Kod:
42D732
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (08.03.2026)