HHXE250ARA221MHA0G ELKO Polymer Hybrid SMD, 220 µF, 25 V, 135°C, 8.0 x 10 mm
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
HHXE250ARA221MHA0G
Kod:
289266
Producent:
EUROPE CHEMI-CON
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+20% (17.01.2026)