HHXE350ARA470MF61G ELKO Polymer Hybrid SMD, 47 µF, 35 V, 135°C, 6.3 x 5.8 mm
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
HHXE350ARA470MF61G
Kod:
289271
Producent:
EUROPE CHEMI-CON
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+20% (17.01.2026)