SLT6-700IL-4 LED transformer, 6 W, 3 - 8.4 V DC, 700 mA
reichelt elektronik
SLT6-700IL-4 LED transformer, 6 W, 3 - 8.4 V DC, 700 mA RSS 10.33 10.33 EUR44.07 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
SLT6-700IL-4
Kod:
246095
Producent:
SELF
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.34% (07.04.2025)