MKT film capacitor, 470 nF, ±10 %, 63 V (DC), PET, 5.08 mm, BFC237075474
Bürklin Elektronik
MKT film capacitor, 470 nF, ±10 %, 63 V (DC), PET, 5.08 mm, BFC237075474 RSS 0.86 0.86 EUR3.67 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
BFC237075474
Kod:
37D1518
Producent:
VISHAY
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.88% (26.04.2026)