MKP film capacitor, 30 µF, ±10 %, 900 V (DC), PP, 37.5 mm, DCP4N053007ID4KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
DCP4N053007ID4KSSD
Kod:
43D8454
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (08.03.2026)