MKP film capacitor, 20 µF, ±10 %, 600 V (DC), PP, 27.5 mm, DCP4I052006JD2KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
DCP4I052006JD2KSSD
Kod:
43D8406
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (08.03.2026)