MKP film capacitor, 25 µF, ±10 %, 1.3 kV (DC), PP, 52.5 mm, B32778G1256K000
Bürklin Elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- B32778G1256K000
- Kod:
- 37D1506
- Producent:
- TDK (EPCOS)
- Waluta:
- euro
- Zmiana ceny:
- +1.02% (21.03.2024)