MKP film capacitor, 100 nF, ±10 %, 400 V (DC), PP, 15 mm, MKP1G031004D00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MKP1G031004D00KSSD
Kod:
43D682
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (08.03.2026)