FKS film capacitor, 10 nF, ±10 %, 100 V (DC), PET, 5 mm, FKS2D021001B00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FKS2D021001B00KSSD
Kod:
42D662
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (08.03.2026)