K1206 1uF X7R 50V 10% (CL31B105KBHNNNE)
SOS electronic
K1206 1uF X7R 50V 10% (CL31B105KBHNNNE) RSS 0.20 0.20 x 50
MPN:
CL31B105KBHNNNE
Kod:
130665
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
SAMSUNG
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.61% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
0.20
Kondensator ceramiczny SMD 1206 1000nF