K0603 3300pF X7R 50V 10% REEL (CC0603KRX7R9BB332)
SOS electronic
K0603 3300pF X7R 50V 10% REEL (CC0603KRX7R9BB332) RSS 0.02 0.02 x 4000
MPN:
CC0603KRX7R9BB332
Kod:
118790
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Kondensator ceramiczny SMD 0603 3,3nF