SLD15-350IL-ES LED transformer, 15 W, 24 - 42 V DC, 350 mA
reichelt elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- SLD15-350IL-ES
- Kod:
- Producent:
- SELF
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -1% (08.02.2025)