SCTWA60N120G2-4 Silicon carbide Power MOSFET 1200 V, 35 mOhm typ., 60 A in an HiP247-4 package
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
SCTWA60N120G2-4
Producent:
STMicroelectronics
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.93% (10.07.2025)