ZASILACZ LED 700MA Uwyj= 8-13VDC EBP0090700SS EAGLERISE
Eltronix
ZASILACZ LED 700MA Uwyj= 8-13VDC EBP0090700SS EAGLERISE Specyfikacja techniczna: Napięcie wejściowe 220 - 240 V Natężenie prądu wejściowe 0.13 A Napięcie wyjściowe 8 - 13 V Maksymalne natężenie wyjściowe 0.7 A Moc 9 W