Infineon Moduł IGBT IFF600B12ME4PB11BPSA1 Ic 600 A Uce 1200 V 2 ECONOD kanał: Typ N 13-pinowy 20 mW Otwór przelotowy
RS Components
Infineon Moduł IGBT IFF600B12ME4PB11BPSA1 Ic 600 A Uce 1200 V 2 ECONOD kanał: Typ N 13-pinowy 20 mW Otwór przelotowy RSS 933.09 933.09 758.61 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
IFF600B12ME4PB11BPSA1
Kod:
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-26% (08.04.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 2+ 5+
Moduł Infineon EconoDual Dual IGBT z technologią TRENCHSTOP IGBT4, która ma napięcie emitera kolektora 1200 V.