RSP-200-13.5 switching power supply, PFC, 201,15 W, 13,5 V / 14,9 A
reichelt elektronik
RSP-200-13.5 switching power supply, PFC, 201,15 W, 13,5 V / 14,9 A RSS 50.23 50.23 EUR214.29 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
RSP-200-13.5
Kod:
185833
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+7% (05.01.2026)