PH40SS-20 listwa kołkowa jednorzędowa prosta 40pin; wysokość 20; raster 2,54
BNS
Listwa kołkowa jednorzędowa prosta do druku
symbol PH40SS-20
typ listwa kołkowa jednorzędowa prosta
ilość styków 1x40
wysokość 20mm
raster 2,54mm