STTH30S12W
Wekton
STTH30S12W RSS 13.53 13.53 x 4
  • Zgodny z RoHS
Kod:
STTH30S12W
Minimalne zamówienie:
4 szt.
Zmiana ceny:
-99% (22.01.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+ 30+
Dioda prostownicza 1200V 30A 50ns 2,7V DO247