Metal oxide varistor, radial, VV 22 V, 1000 A, 18 V (DC), 14 V (AC), ±10 %, 5 J, MOV-14D220K
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MOV-14D220K
Kod:
07E5010
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
Bourns Electronics GmbH
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+10% (26.04.2026)