P4KE12CA-DIO
TME
P4KE12CA-DIO RSS 0.77 0.77 x 5
MPN:
P4KE12CA
Kod:
P4KE12CA-DIO
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Obudowa:
DO-15
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.26% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
0.77
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 250+ 1000+
Dioda: TVS; 12V; 25A; dwukierunkowa; ±5%; DO15; Ammo Pack; 400W; P4KE