BTA420-800CT.127
TME
BTA420-800CT.127 RSS 4.85 4.85 3.94 + VAT
MPN:
BTA420-800CT,127
Kod:
BTA420-800CT.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.21% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
4.86
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 30+ 100+
Triak; 800V; 20A; TO220AB; Igt: 35mA; Ifsm: 200A; 3Q,Hi-Com