MPEV1D1040L1R5
TME
MPEV1D1040L1R5 RSS 7.22 7.22 5.87 + VAT
MPN:
MPEV1D1040L1R5
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.82% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
7.28
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+
Dławik: drutowy; SMD; 1,5uH; Ipracy: 17,7A; R: 5,4mΩ; ±20%; Isat: 26A