VES300PS24
TME
VES300PS24 RSS 458.51 458.51 372.77 + VAT
MPN:
VES300PS24
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
463.72
Ilość [ x szt]: 100+
Zasilacz: impulsowy; 24VDC; 12,5A; 300W; 90÷264VAC; -10÷60°C; 92%