VES220PS12
TME
VES220PS12 RSS 359.16 359.16 292.00 + VAT
MPN:
VES220PS12
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-27% (26.05.2025)
Poprzednia cena:
489.43
Zasilacz: impulsowy; 12VDC; 18,3A; 220W; 90÷264VAC; -10÷60°C; 92%