VES220PS15
TME
VES220PS15 RSS 279.06 279.06 226.88 + VAT
MPN:
VES220PS15
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
348.83
Zasilacz: impulsowy; 15VDC; 14,67A; 220W; 90÷264VAC; -10÷60°C; 92%