VES220PS48
TME
VES220PS48 RSS 306.00 306.00 248.78 + VAT
MPN:
VES220PS48
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (01.04.2026)
Poprzednia cena:
382.51
Zasilacz: impulsowy; 48VDC; 4,58A; 220W; 90÷264VAC; -10÷60°C; 93%