ALM200PS48C2-8
TME
ALM200PS48C2-8 RSS 523.50 523.50 425.61 + VAT
MPN:
ALM200PS48C2-8
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
523.00
Ilość [ x szt]: 25+
Zasilacz: impulsowy; 48VDC; 4,2A; 200W; 80÷264VAC; 0÷60°C; 92,4%