ALM200PS19
TME
ALM200PS19 RSS 382.32 382.32 310.83 + VAT
MPN:
ALM200PS19
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (18.02.2026)
Poprzednia cena:
477.90
Zasilacz: impulsowy; 19VDC; 10,6A; 200W; 80÷264VAC; 0÷60°C; 92,8%