ALM200PS19C2-8
TME
ALM200PS19C2-8 RSS 377.56 377.56 306.96 + VAT
MPN:
ALM200PS19C2-8
Zmiana ceny:
-20% (18.02.2026)
Poprzednia cena:
471.95
Zasilacz: impulsowy; 19VDC; 10,6A; 200W; 80÷264VAC; 0÷60°C; 92,8%