ALM200PS24
TME
ALM200PS24 RSS 523.50 523.50 425.61 + VAT
MPN:
ALM200PS24
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
529.47
Ilość [ x szt]: 25+
Zasilacz: impulsowy; 24VDC; 8,4A; 200W; 80÷264VAC; 0÷60°C; 92,2%