ALM200PS24C2-8
TME
ALM200PS24C2-8 RSS 414.17 414.17 336.72 + VAT
MPN:
ALM200PS24C2-8
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (18.02.2026)
Poprzednia cena:
517.71
Zasilacz: impulsowy; 24VDC; 8,4A; 200W; 80÷264VAC; 0÷60°C; 92,2%