ALM200PS48
TME
ALM200PS48 RSS 506.17 506.17 411.52 + VAT
MPN:
ALM200PS48
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
505.68
Ilość [ x szt]: 25+
Zasilacz: impulsowy; 48VDC; 4,2A; 200W; 80÷264VAC; 0÷60°C; 92,4%