PXG-M20-48WS24
TME
RSS
348.75
283.54 + VAT
- MPN:
- PXG-M20-48WS24
- Producent:
- TDK-Lambda
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.43% (10.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla pxg
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 833mA