MDD03F-15
TME
RSS 51.91 51.91 42.20 + VAT
MPN:
MDD03F-15
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
51.86
Przetwornica: DC/DC; 3W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Uwyj2: -15VDC