MDD03G-15
TME
RSS 51.86 51.86 42.16 + VAT
MPN:
MDD03G-15
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.03% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
53.48
Przetwornica: DC/DC; 3W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 15VDC; Uwyj2: -15VDC