Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 180 kΩ 0603 ±5 % 0.125 W Grubowarstwowy ERJH3GJ184V
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 180 kΩ 0603 ±5 % 0.125 W Grubowarstwowy ERJH3GJ184V RSS 0.15 0.15 x 100
MPN:
ERJH3GJ184V
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (15.05.2024)
Poprzednia cena:
0.16
Ilość [ x szt]: 1000+ 2500+
Pakiet Panasonic 0603 zawiera wysokotemperaturowe rezystory chipowe o rezystancji 180K ohm, odporne na wstrząsy termiczne i termiczne.