Stycznik J7KC 230V ac Omron styki: 3-biegunowy 1.2 W 15 A 3 NO 24V Wciskane J7KC-12-01 230VAC
RS Components
Stycznik J7KC 230V ac Omron styki: 3-biegunowy 1.2 W 15 A 3 NO 24V Wciskane J7KC-12-01 230VAC RSS 237.28 237.28 192.91 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
J7KC-12-01 230VAC
Kod:
Producent:
OMRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (30.03.2026)