Stycznik J7KN 24V dc Omron styki: 3-biegunowy 7.5 kW 18 A 1 NO/3 NC 45V Śruba J7KN-18D-10 24D
RS Components
Stycznik J7KN 24V dc Omron styki: 3-biegunowy 7.5 kW 18 A 1 NO/3 NC 45V Śruba J7KN-18D-10 24D RSS 384.99 384.99 313.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
J7KN-18D-10 24D
Kod:
Producent:
OMRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.41% (30.03.2026)