04025C222JAT2A
TME
04025C222JAT2A RSS 0.13 0.13 0.11 + VAT
MPN:
04025C222JAT2A
Producent:
KYOCERA AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+160% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.05
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+ 10000+ 50000+ 100000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2nF; 50V; X7R; ±5%; SMD; 0402; 180mm