06035A1R8BAT2A
TME
06035A1R8BAT2A RSS 0.07 0.07 x 4000
MPN:
06035A1R8BAT2A
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
KYOCERA AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (29.03.2025)
Poprzednia cena:
0.08
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,8pF; 50V; C0G (NP0); ±0,1pF; SMD