RIF-1RPT120/2X21AU
TME
RIF-1RPT120/2X21AU RSS 74.73 74.73 60.76 + VAT
MPN:
Kod:
RIF-1RPT120/2X21AU
Producent:
PHOENIX CONTACT
Zmiana ceny:
-0.61% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
75.19
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przekaźnik: interfejsowy; DPDT; Ucewki: 120VAC; 50mA; 0,05A/30VAC